Family Program

Mali šef: Obiteljski posao

The Boss Baby: Family Business, Sjedinjene Američke Države, 2021., 107 min.

Mali šef: Obiteljski posao

Summary

U nastavku DreamWorksove hit animirane komedije, braća Templeton – Tim i njegov mlađi brat Ted – odrasli su i udaljili se jedan od drugoga. Tim je sada oženjeni otac koji brine o kućanstvu, dok je Ted šef u velikom investicijskom fondu. No, netko ima misiju ponovno spojiti braću i pokrenuti novi obiteljski posao… Naime, Tim i njegova žena Carol žive u predgrađu sa super pametnom sedmogodišnjom kćerkom Tabithom i preslatkom bebom Tinom. Tabitha, koja prednjači u svom razredu, idealizira ujaka Teda i želi postati kao on, ali njen je tata zabrinut da radi previše te da će izgubiti normalno djetinjstvo i odrastanje. Kada Tina otkrije da je zapravo agent za BabyCorp na misiji otkrivanja mračnih tajni iza Tabithine škole i njezinog mističnog osnivača Dr. Erwina Armstronga, Templetoni se ujedinjuju na posve neočekivani način te nanovo shvaćaju smisao prave obitelji i onoga što je u životu važno. 

Mali šef deveta je filmska franšiza iz studija DreamWorks (nakon Princa od Egipta, Madagaskara, Kung-Fu Pande, Croodsa, Shreka i ostalih), a do sada je samo na teritoriju SAD-a i Kanade zaradio preko 56 milijuna dolara. Zanimljivo je i kako je film predstavljen samo mjesec dana nakon filma Divlji Spirit što je najkraći period ikada između dva objavljena filma u tom studiju.

featured

Family Program

Weekend matinees bring the programme for the young, the old, families and all others who wish to come. → more

Family Program

Grinch

Grinch

Kina / Sjedinjene Američke Države, 2018., director: Yarrow Cheney, Scott Mosier, animated

Spider-Man: Novi svijet

Spider-Man: Novi svijet

Spider-Man: Into the Spider-Verse, Sjedinjene Američka Države, 2018., director: Persichetti, Peter Ramsey, animated

Snježno kraljevstvo

Snježno kraljevstvo

Frozen, Sjedinjene Američke Države, 2013., director: Chris Buck, Jennifer Lee, animated

Predbožićna noćna mora

Predbožićna noćna mora

The Nightmare Before Christmas, Sjedinjene Američke Države, 1993., director: Henry Selick, animated

Povratak Mary Poppins

Povratak Mary Poppins

Mary Poppins Returns, Sjedinjene Američke Države, 2018., director: Rob Marshall, feature film

Mala gospođica Dolittle

Mala gospođica Dolittle

Liliane Susewind - Ein tierisches Abenteuer, Njemačka, 2018., director: Joachim Masannek, feature film

Mia i bijeli lav

Mia i bijeli lav

Mia et le lion blanc, Francuska / JAR / Njemačka, 2018., director: Gilles de Maistre, feature film

Lego film 2

Lego film 2

The Lego Movie 2: The Second Part, Sjedinjene Američke Države / Danska / Australija, 2018., director: Mike Mitchell, Trisha Gum, animated

Mirai

Mirai

Mirai no Mirai, Japan, 2018., director: Mamoru Hosoda, animated

Ja sam William

Ja sam William

Jeg er William, Danska, 2017., director: Jonas Elmer, feature film

Zlogonje

Zlogonje

Srbija / Republika Makedonija, 2018., director: Raško Miljković, feature film

Dumbo

Dumbo

Sjedinjene Američke Države, 2019., director: Tim Burton, feature film

Hrabri mališan 2

Hrabri mališan 2

Minuscule - Les mandibules du bout du monde, Francuska, 2018., director: Hélène Giraud, Thomas Szabo, animated

Pokemon Detektiv Pikachu

Pokemon Detektiv Pikachu

Pokémon Detective Pikachu, Sjedinjene Američke Države, 2019., director: Rob Letterman, animated

Aladin

Aladin

Aladdin, Sjedinjene Američke Države, 2019., director: Guy Ritchie, animated

Priča o igračkama 4

Priča o igračkama 4

Toy Story 4, Sjedinjene Američke Države, 2019., director: Josh Cooley, animated

Los Bando

Los Bando

Norveška / Švedska, 2018., director: Christian Lo, feature film

Sune vs. Sune

Sune vs. Sune

Sune vs. Sune, Švedska, 2018., director: Jon Holmberg, feature film

Moje neobično ljeto s Tess

Moje neobično ljeto s Tess

Mijn bijzonder rare week met Tess, Nizozemska / Njemačka, 2019., director: Steven Wouterlood, feature film

E.T. - Izvanzemaljac

E.T. - Izvanzemaljac

E.T. the Extra-Terrestrial, Sjedinjene Američke Države, 1982., director: Steven Spielberg, feature film

Haker

Haker

Hacker, Danska, 2019., director: Poul Berg, feature film

Riječka voda

Riječka voda

Hrvatska, 2019., director: Vera Prodanović, Victor Vatta, Matija Smirčić, Viktor Stojaković, Mara Prodanović, Hana Mišković, Mihovil Knežević, Chiara Vatta, Sofia Eškinja, documentary

Kralj lavova

Kralj lavova

The Lion King, Sjedinjene Američke Države, 2019., director: Jon Favreau, feature film

Janko Strižić Film: Farmageddon

Janko Strižić Film: Farmageddon

A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon, Sjedinjene Američke Države / Ujedinjeno Kraljevstvo / Francuska, 2019., director: Will Becher, Richard Phelan, animated

Skockani nindža

Skockani nindža

Ternet ninja, Danska, 2018., director: Thorbjørn Christoffersen, Anders Matthesen, animated

Everest, mladi jeti

Everest, mladi jeti

Abominable, Sjedinjene Američke Države, 2019., director: Jill Culton, Todd Wilderman, animated

Obitelj Addams

Obitelj Addams

The Addams Family, Ujedninjeno Kraljevstvo / Kanada / Sjedinjene Američke Države, 2019., director: Greg Tiernan, Conrad Vernon, animated

Eia i sove

Eia i sove

Phantom Owl Forest / Eia jõulud Tondikakul, Estonija, 2018., director: Anu Aun, feature film

Frozen II

Frozen II

Frozen II, United States, 2019., director: Chris Buck, Jennifer Lee, animated

Spies in Disguise

Spies in Disguise

Spies in Disguise, United States, 2019., director: Nick Bruno, Troy Quane, animated

Dolittle

Dolittle

Dolittle, United States, 2020., director: Stephen Gaghan, feature film

Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog, United States, 2020., director: Jeff Fowler, feature film

Playmobil: The Movie

Playmobil: The Movie

Playmobil: The Movie, Germany / France, 2019., director: Lino DiSalvo, animated

Onward

Onward

Onward, United States, 2020., director: Dan Scanlon, animated

Gordon & Paddy

Gordon & Paddy

Gordon & Paddy, Švedska, 2017., director: Linda Hambäck, animated

Putovanje jednog princa

Putovanje jednog princa

Le voyage du prince, Francuska / Luksemburg, 2019., director: Jean-François Laguionie, Xavier Picard, animated

Trolovi: Svjetska turneja

Trolovi: Svjetska turneja

Trolls World Tour, Sjedinjene Američke Države, 2020., director: Walt Dohrn, David P. Smith, animated

Duša

Duša

Soul, Sjedinjene Američke Države, 2020., director: Pete Docter, Kemp Powers, animated

Tvornica snova

Tvornica snova

Drømmebyggerne, Danska, 2020., director: Kim Hagen Jensen, Tonni Zinck, animated

Raya i posljednji zmaj

Raya i posljednji zmaj

Raya and the Last Dragon, Sjedinjene Američke Države, 2021., director: Don Hall, Carlos López Estrada, Paul Briggs, John Ripa, animated

Croods 2: Novo doba

Croods 2: Novo doba

The Croods 2: A New Age, Sjedinjene Američke Države, 2020., director: Joel Crawford, animated

Poly i ja

Poly i ja

Poly, Francuska / Belgija, 2020., director: Nicolas Vanier, feature film

Luka

Luka

Luca, Sjedinjene Američke Države, 2021., director: Enrico Casarosa, animated

Space Jam: Nova legenda

Space Jam: Nova legenda

Space Jam: A New Legacy, Sjedinjene Američke Države, 2021., director: Malcolm D. Lee, feature film

Divlji Spirit

Divlji Spirit

Spirit Untamed, Sjedinjene Američke Države, 2021., director: Elaine Bogan, Ennio Torresan, animated

Psići u ophodnji: Film

Psići u ophodnji: Film

Paw Patrol: The Movie, Kanada / Sjedinjene Američke Države, 2021., director: Cal Brunker, animated

Moj tata kobasica

Moj tata kobasica

Mijn vader is een saucisse, Belgija / Nizozemska, 2021., director: Anouk Fortunier, feature film

Obitelj Addams 2: Izlet

Obitelj Addams 2: Izlet

The Addams family 2, Sjedinjene Američke Države / Kanada / Velika Britanija, 2021., director: Greg Tiernan, Conrad Vernon, animated

Nesavršeni robot Ron

Nesavršeni robot Ron

Ron's Gone Wrong, Sjedinjene Američke Države, 2021., director: Sarah Smith, Jean-Philippe Vine, Steve Carr, Octavio E. Rodriguez, animated

100% Vuk

100% Vuk

100% Wolf, Australija / Belgija, 2020., director: Alexs Stadermann, animated

12

Plavi cvijet

18:00

Plavi cvijet

director: Zrinko Ogresta, Hrvatska / Srbija, 2021.
feature film 85 min.

Wom@rts

20:00

Wom@rts

Projekcija feminističkih filmova arhive „Center Simone de Beauvoir“ u okviru EU projekta „WOM@RTS“

cca 180 min.