Obiteljski program

Obiteljski program

Program

Vikend matineje donose programe za najmlađe, mlade, starije, cijele obitelji i sve ostale koji žele doći.

Na programu

Aladin

25.05. 16:30 sinkronizirano

Aladin

Aladdin, Režija: Guy Ritchie, Sjedinjene Američke Države, 2019.
animirani 128 min.

U sklopu

Grinch

Grinch

Kina / Sjedinjene Američke Države, 2018., Režija: Yarrow Cheney, Scott Mosier, animirani

Spider-Man: Novi svijet

Spider-Man: Novi svijet

Spider-Man: Into the Spider-Verse, Sjedinjene Američka Države, 2018., Režija: Persichetti, Peter Ramsey, animirani

Snježno kraljevstvo

Snježno kraljevstvo

Frozen, Sjedinjene Američke Države, 2013., Režija: Chris Buck, Jennifer Lee, animirani

Predbožićna noćna mora

Predbožićna noćna mora

The Nightmare Before Christmas, Sjedinjene Američke Države, 1993., Režija: Henry Selick, animirani

Povratak Mary Poppins

Povratak Mary Poppins

Mary Poppins Returns, Sjedinjene Američke Države, 2018., Režija: Rob Marshall, igrani

Mala gospođica Dolittle

Mala gospođica Dolittle

Liliane Susewind - Ein tierisches Abenteuer, Njemačka, 2018., Režija: Joachim Masannek, igrani

Mia i bijeli lav

Mia i bijeli lav

Mia et le lion blanc, Francuska / JAR / Njemačka, 2018., Režija: Gilles de Maistre, igrani

Lego film 2

Lego film 2

The Lego Movie 2: The Second Part, Sjedinjene Američke Države / Danska / Australija, 2018., Režija: Mike Mitchell, Trisha Gum, animirani

Mirai

Mirai

Mirai no Mirai, Japan, 2018., Režija: Mamoru Hosoda, animirani

Ja sam William

Ja sam William

Jeg er William, Danska, 2017., Režija: Jonas Elmer, igrani

Zlogonje

Zlogonje

Srbija / Republika Makedonija, 2018., Režija: Raško Miljković, igrani

Dumbo

Dumbo

Sjedinjene Američke Države, 2019., Režija: Tim Burton, igrani

Hrabri mališan 2

Hrabri mališan 2

Minuscule - Les mandibules du bout du monde, Francuska, 2018., Režija: Hélène Giraud, Thomas Szabo, animirani

Pokemon Detektiv Pikachu

Pokemon Detektiv Pikachu

Pokémon Detective Pikachu, Sjedinjene Američke Države, 2019., Režija: Rob Letterman, animirani

12

Arktik

18:00

Arktik

Arctic, Režija: Joe Penna, Danska, 2018.
igrani 98 min.

Kula smrti

20:00

Kula smrti

Režija: Bernardin Modrić, Hrvatska, 2019.
dokumentarni 41 min.

12

Styx

21:00

Styx

Režija: Wolfgang Fischer, Njemačka / Austrija, 2018.
igrani 94 min.