Obiteljski program

Malci 2: Kako je Gru postao Gru

Minions: The Rise of Gru, Sjedinjene Američke Države, 2022., 87 min.

Malci 2: Kako je Gru postao Gru

Sinopsis

Malci ovog ljeta ponovno osvajaju kina! U novom nastavku pratimo 12-godišnjeg Grua, koji je na pravom putu da postane najveći zlikovac svih vremena, u čemu mu svesrdno pomažu mali žuti prijatelji.

Sredinom 70-tih godina prošlog stoljeća Gru odrasta u predgrađu i mašta o svojoj zločinačkoj karijeri. Kao veliki ljubitelj nezasmislivo zle supergrupe Evil 6, kuje plan kako da postane dovoljno zao da bi im se mogao pridružiti. Zajedno sa svojim vjernim Malcima te prinovom Ottom izvršava svoj prvi zločinački pothvat, krađu dragocjenog kamena. Pristupanje Evil 6 grupi ne prolazi bez problema, a Gru ubrzo postaje njihov glavni neprijatelj, pri čemu stječe vrijednu lekciju da čak i najopakijim momcima treba pomoć prijatelja.

U sklopu

Obiteljski program

Vikend (i matineje) donose programe za najmlađe, mlade, starije, cijele obitelji i sve ostale koji žele doći, a od ožujka 2021. godine održavaju se u Dječjoj kući. → više

Obiteljski program

Mali princ

Mali princ

Le Petit Prince, Francuska, 2015., Režija: Mark Osborne, animirani

Grinch

Grinch

Kina / Sjedinjene Američke Države, 2018., Režija: Yarrow Cheney, Scott Mosier, animirani

Spider-Man: Novi svijet

Spider-Man: Novi svijet

Spider-Man: Into the Spider-Verse, Sjedinjene Američka Države, 2018., Režija: Persichetti, Peter Ramsey, animirani

Snježno kraljevstvo

Snježno kraljevstvo

Frozen, Sjedinjene Američke Države, 2013., Režija: Chris Buck, Jennifer Lee, animirani

Predbožićna noćna mora

Predbožićna noćna mora

The Nightmare Before Christmas, Sjedinjene Američke Države, 1993., Režija: Henry Selick, animirani

Povratak Mary Poppins

Povratak Mary Poppins

Mary Poppins Returns, Sjedinjene Američke Države, 2018., Režija: Rob Marshall, igrani

Mala gospođica Dolittle

Mala gospođica Dolittle

Liliane Susewind - Ein tierisches Abenteuer, Njemačka, 2018., Režija: Joachim Masannek, igrani

Mia i bijeli lav

Mia i bijeli lav

Mia et le lion blanc, Francuska / JAR / Njemačka, 2018., Režija: Gilles de Maistre, igrani

Lego film 2

Lego film 2

The Lego Movie 2: The Second Part, Sjedinjene Američke Države / Danska / Australija, 2018., Režija: Mike Mitchell, Trisha Gum, animirani

Mirai

Mirai

Mirai no Mirai, Japan, 2018., Režija: Mamoru Hosoda, animirani

Ja sam William

Ja sam William

Jeg er William, Danska, 2017., Režija: Jonas Elmer, igrani

Zlogonje

Zlogonje

Srbija / Republika Makedonija, 2018., Režija: Raško Miljković, igrani

Dumbo

Dumbo

Sjedinjene Američke Države, 2019., Režija: Tim Burton, igrani

Hrabri mališan 2

Hrabri mališan 2

Minuscule - Les mandibules du bout du monde, Francuska, 2018., Režija: Hélène Giraud, Thomas Szabo, animirani

Pokemon Detektiv Pikachu

Pokemon Detektiv Pikachu

Pokémon Detective Pikachu, Sjedinjene Američke Države, 2019., Režija: Rob Letterman, animirani

Aladin

Aladin

Aladdin, Sjedinjene Američke Države, 2019., Režija: Guy Ritchie, animirani

Priča o igračkama 4

Priča o igračkama 4

Toy Story 4, Sjedinjene Američke Države, 2019., Režija: Josh Cooley, animirani

Los Bando

Los Bando

Norveška / Švedska, 2018., Režija: Christian Lo, igrani

Sune i Sune

Sune i Sune

Sune vs. Sune, Švedska, 2018., Režija: Jon Holmberg, igrani

E.T. - Izvanzemaljac

E.T. - Izvanzemaljac

E.T. the Extra-Terrestrial, Sjedinjene Američke Države, 1982., Režija: Steven Spielberg, igrani

Haker

Haker

Hacker, Danska, 2019., Režija: Poul Berg, igrani

Riječka voda

Riječka voda

Hrvatska, 2019., Režija: Vera Prodanović, Victor Vatta, Matija Smirčić, Viktor Stojaković, Mara Prodanović, Hana Mišković, Mihovil Knežević, Chiara Vatta, Sofia Eškinja, dokumentarni

Kralj lavova

Kralj lavova

The Lion King, Sjedinjene Američke Države, 2019., Režija: Jon Favreau, igrani

Janko Strižić Film: Farmageddon

Janko Strižić Film: Farmageddon

A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon, Sjedinjene Američke Države / Ujedinjeno Kraljevstvo / Francuska, 2019., Režija: Will Becher, Richard Phelan, animirani

Skockani nindža

Skockani nindža

Ternet ninja, Danska, 2018., Režija: Thorbjørn Christoffersen, Anders Matthesen, animirani

Everest, mladi jeti

Everest, mladi jeti

Abominable, Sjedinjene Američke Države, 2019., Režija: Jill Culton, Todd Wilderman, animirani

Obitelj Addams

Obitelj Addams

The Addams Family, Ujedninjeno Kraljevstvo / Kanada / Sjedinjene Američke Države, 2019., Režija: Greg Tiernan, Conrad Vernon, animirani

Eia i sove

Eia i sove

Phantom Owl Forest / Eia jõulud Tondikakul, Estonija, 2018., Režija: Anu Aun, igrani

Snježno kraljevstvo 2

Snježno kraljevstvo 2

Frozen II, Sjedinjene Američke Države, 2019., Režija: Chris Buck, Jennifer Lee, animirani

Špijunaža i kamuflaža

Špijunaža i kamuflaža

Spies in Disguise, Sjedinjene Američke Države, 2019., Režija: Nick Bruno, Troy Quane, animirani

Dolittle

Dolittle

Dolittle, Sjedinjene Američke Države, 2020., Režija: Stephen Gaghan, igrani

Sonic: Super jež

Sonic: Super jež

Sonic the Hedgehog, Sjedinjene Amerčike Države, 2020., Režija: Jeff Fowler, igrani

Playmobil film

Playmobil film

Playmobil: The Movie, Njemačka / Francuska, 2019., Režija: Lino DiSalvo, animirani

Naprijed

Naprijed

Onward, Sjedinjene Američke Države, 2020., Režija: Dan Scanlon, animirani

Gordon i Paddy

Gordon i Paddy

Gordon & Paddy, Švedska, 2017., Režija: Linda Hambäck, animirani

Putovanje jednog princa

Putovanje jednog princa

Le voyage du prince, Francuska / Luksemburg, 2019., Režija: Jean-François Laguionie, Xavier Picard, animirani

Trolovi: Svjetska turneja

Trolovi: Svjetska turneja

Trolls World Tour, Sjedinjene Američke Države, 2020., Režija: Walt Dohrn, David P. Smith, animirani

Duša

Duša

Soul, Sjedinjene Američke Države, 2020., Režija: Pete Docter, Kemp Powers, animirani

Tvornica snova

Tvornica snova

Drømmebyggerne, Danska, 2020., Režija: Kim Hagen Jensen, Tonni Zinck, animirani

Raya i posljednji zmaj

Raya i posljednji zmaj

Raya and the Last Dragon, Sjedinjene Američke Države, 2021., Režija: Don Hall, Carlos López Estrada, Paul Briggs, John Ripa, animirani

Croods 2: Novo doba

Croods 2: Novo doba

The Croods 2: A New Age, Sjedinjene Američke Države, 2020., Režija: Joel Crawford, animirani

Poly i ja

Poly i ja

Poly, Francuska / Belgija, 2020., Režija: Nicolas Vanier, igrani

Luka

Luka

Luca, Sjedinjene Američke Države, 2021., Režija: Enrico Casarosa, animirani

Space Jam: Nova legenda

Space Jam: Nova legenda

Space Jam: A New Legacy, Sjedinjene Američke Države, 2021., Režija: Malcolm D. Lee, igrani

Divlji Spirit

Divlji Spirit

Spirit Untamed, Sjedinjene Američke Države, 2021., Režija: Elaine Bogan, Ennio Torresan, animirani

Psići u ophodnji: Film

Psići u ophodnji: Film

Paw Patrol: The Movie, Kanada / Sjedinjene Američke Države, 2021., Režija: Cal Brunker, animirani

Obitelj Addams 2: Izlet

Obitelj Addams 2: Izlet

The Addams family 2, Sjedinjene Američke Države / Kanada / Velika Britanija, 2021., Režija: Greg Tiernan, Conrad Vernon, animirani

Nesavršeni robot Ron

Nesavršeni robot Ron

Ron's Gone Wrong, Sjedinjene Američke Države, 2021., Režija: Sarah Smith, Jean-Philippe Vine, Steve Carr, Octavio E. Rodriguez, animirani

100% Vuk

100% Vuk

100% Wolf, Australija / Belgija, 2020., Režija: Alexs Stadermann, animirani

Pjevajte s nama 2

Pjevajte s nama 2

Sing 2, Sjedinjene Američke Države, 2021., Režija: Garth Jennings, animirani

Jahač zmaja

Jahač zmaja

Dragon Rider, Njemačka, 2020., Režija: Tomer Eshed, animirani

Vuk i lav

Vuk i lav

Le loup et le lion, Francuska / Kanada, 2021., Režija: Gilles de Maistre, igrani

Crvena panda

Crvena panda

Turning Red, Sjedinjene Američke Države, 2022., Režija: Domee Shi, animirani

Sonic: Super jež 2

Sonic: Super jež 2

Sonic the Hedgehog 2, Sjedinjene Američke Države, 2022., Režija: Jeff Fowler, animirani

Loši momci

Loši momci

The Bad Guys, Sjedinjene Američke Države, 2022., Režija: Pierre Perifel, animirani

Tuljani specijalci

Tuljani specijalci

Seal Team, Južnoafrička Republika / Sjedinjene Američke Države, 2021., Režija: Greig Cameron, Kane Croudace, animirani

Vatreno srce

Vatreno srce

Fireheart, Francuska / Kanada, 2022., Režija: Theodore Ty, Laurent Zeitoun, animirani

DC Liga Super-ljubimaca

DC Liga Super-ljubimaca

DC League of Super-Pets, Sjedinjene Američke Države, 2022., Režija: Jared Stern, Sam J. Levine, animirani

Otpisanci

Otpisanci

Extint, Sjedinjene Američke Države, Kina, 2021., Režija: David Silverman, Raymond S. Persi, animirani

Kapa

Kapa

Slovenija / Luksemburg / Hrvatska / Slovačka, 2022., Režija: Slobodan Maksimović, igrani

Lola i velika tajna

Lola i velika tajna

Dia de Muertos, Meksiko, 2019., Režija: Carlos Gutiérrez Medrano, animirani

Čudesan svijet

Čudesan svijet

Strange World, Sjedinjene Američke Države, 2022., Režija: Don Hall, Qui Nguyen, animirani

Čudesna šuma

Čudesna šuma

Hrvatska / Sjedinjene Američke Države, 1986., Režija: Milan Blažeković, Doro Vlado Hreljanović, animirani

Čarobnjakov šešir

Čarobnjakov šešir

Hrvatska / Sjedinjene Američke Države, 1990., Režija: Milan Blažeković, animirani