Animafest 2019

Životinjsko carstvo Film Bildera

Životinjsko carstvo Film Bildera

Program

Program Životinjsko carstvo FILM BILDERA prikazujemo u suradnji sa Svjetskim festivalom animiranog filma - Animafest.

Raspored filmova:

  1. Zebra, režija: Julia Ocker; Njemačka, 2013., 3 min.
  2. Tom i krava Luisa (Tom & Luisa the Cow), režija: Andreas Hykade; Njemačka, 2007., 5 min.
  3. Patchwork pile (Patchwork Chicken), režija: Angela Steffen; Njemačka, 2013., 4 min.
  4. Vrijeme za šišanje (Trim Time), režija: Gil Alkabetz; Njemačka, 2001., 4 min.
  5. Pingvin (Penguin), režija: Julia Ocker; Njemačka, 2018., 4 min.
  6. Krtica i crv (The Mole and the Earthworm), režija: Johannes Schiehsl; Njemačka, 2015., 3 min.
  7. Debeli Tom (Fat Tom), režija: Andreas Hykade; Njemačka, 2007., 5 min.
  8. Rasplesani nosorog (Rockin' Rhino), režija: Verena Fels; Njemačka, 2013., 3 min.
  9. Janjad (Lambs), režija: Gottfried Mentor; Njemačka, 2013., 4 min.
  10. Tigar (Tiger), režija: Kariem Saleh; Njemačka, 2012., 4 min.
  11. Mrav (Ant), režija: Julia Ocker; Njemačka, 2018., 4 min.
  12. Patchwork pas (Patchwork Dog), režija: Angela Steffen; Njemačka, 2013., 4 min.
  13. Tom je blesav (Tom is Silly), režija: Andreas Hykade; Njemačka, 2012., 5 min.
  14. Vrijeme za šišmiše (Bat Time), režija: Elena Walf; Njemačka, 2015., 4 min.
  15. Slon (Elefant), režija: Julia Ocker; Njemačka, 2018., 4 min.

U sklopu

Zebra

Zebra

Njemačka, 2013., Režija: Julia Ocker, animirani

Tom i krava Luisa

Tom i krava Luisa

Tom & Luisa the Cow, Njemačka, 2007., Režija: Andreas Hykade, animirani

Patchwork pile

Patchwork pile

Patchwork Chicken, Njemačka, 2013., Režija: Angela Steffen, animirani

Pingvin

Pingvin

Penguin, Njemačka, 2018., Režija: Julia Ocker, animirani

Krtica i crv

Krtica i crv

The Mole and the Earthworm, Njemačka, 2015., Režija: Johannes Schiehsl, animirani

Debeli Tom

Debeli Tom

Fat Tom, Njemačka, 2007., Režija: Andreas Hykade, animirani

Janjad

Janjad

Lambs, Njemačka, 2013., Režija: Gottfried Mentor, animirani

Tigar

Tigar

Njemačka, 2012., Režija: Kariem Saleh, animirani

Mrav

Mrav

Ant, Njemačka, 2018., Režija: Julia Ocker, igrani

Patchwork pas

Patchwork pas

Patchwork Dog, Njemačka, 2013., Režija: Angela Steffen;, animirani

Tom je blesav

Tom je blesav

Tom is Silly, Njemačka, 2012., Režija: Andreas Hykade, animirani

Slon

Slon

Elefant, Njemačka, 2018., Režija: Julia Ocker, igrani

U sklopu

Animafest 2019

Animafest Zagreb i ove godine gostuje u Art-kinu s dva dugometražna i tri kratkometražna programa. → više

Animafest 2019

13.-16.06.2019.

Buñuel u labirintu kornjača

Buñuel u labirintu kornjača

Buñuel en el laberinto de las tortugas, Španjolska / Nizozemska / Njemačka, 2018., Režija: Salvador Simó, animirani

15

Vlast

17:30

Vlast

El reino, Režija: Rodrigo Sorogoyen, Španjolska / Francuska, 2018.
igrani 132 min.

28 dana kasnije

20:00

Virusi

28 dana kasnije

28 Days Later..., Režija: Danny Boyle, Ujedinjeno Kraljevstvo, 2002.
igrani 113 min.