početnaraspored događanja

Na programu

ponedjeljak 22.10.

15

Krivnja

18:00

Krivnja

Den Skyldige, režija: Gustav Möller, Danska, 2018.
85 min. igrani

Ljudskiji od ljudi

20:00 Secret Arts Cinema

Ljudskiji od ljudi

More Human Than Human, režija: Tommy Pallotta, Femke Wolting, Nizozemska, 2018.
78 min. dokumentarni

utorak 23.10.

15

Crni član KKKlana

17:00

Crni član KKKlana

BlacKkKlansman, režija: Spike Lee, Sjedinjene Američke Države, 2018.
135 min. igrani

15

Aleksi

20:00 Premijera

Aleksi

režija: Barbara Vekarić, Hrvatska, 2018.
90 min. igrani

Nitko nije savršen

20:00 Premijera

Nitko nije savršen

režija: Barbara Vekarić, Hrvatska, 2018.
18 min. igrani

srijeda 24.10.

Bijela vrpca

17:30

Hanekeove srijede

Bijela vrpca

Das weiße Band - Eine deutsche Kindergeschichte, režija: Michael Haneke, Austrija / Njemačka / Francuska, 2009.
144 min. igrani

četvrtak 25.10.

15

Crni član KKKlana

10:00 Jutro u kinu

Crni član KKKlana

BlacKkKlansman, režija: Spike Lee, Sjedinjene Američke Države, 2018.
135 min. igrani

15

Aleksi

18:00

Aleksi

režija: Barbara Vekarić, Hrvatska, 2018.
90 min. igrani

petak 26.10.

15

Aleksi

18:00

Aleksi

režija: Barbara Vekarić, Hrvatska, 2018.
90 min. igrani

subota 27.10.

Stopalići

11:00

Stopalići

Smallfoot, režija: Karey Kirkpatrick, Jason Reisig, Sjedinjene Američke Države, 2018.
96 min. animirani

Christopher Robin

16:00

Christopher Robin

režija: Marc Forster, Sjedinjene Amerčke Države, 2018.
104 min. animirani

15

Aleksi

18:00

Aleksi

režija: Barbara Vekarić, Hrvatska, 2018.
90 min. igrani

nedjelja 28.10.

Christopher Robin

16:00

Christopher Robin

režija: Marc Forster, Sjedinjene Amerčke Države, 2018.
104 min. animirani

15

Aleksi

18:00

Aleksi

režija: Barbara Vekarić, Hrvatska, 2018.
90 min. igrani

ponedjeljak 29.10.

12

Izgaranje

17:30

Izgaranje

Beoning, režija: Chang-dong Lee, Južna Koreja, 2018.
148 min. igrani

Persona

20:00 Bergmanova godina

Persona

režija: Ingmar Bergman, Švedska, 1966.
83 min. igrani