početnaraspored događanja

Na programu

nedjelja 19.11.

Crveni pas: Početak

16:00

Crveni pas: Početak

Red dog: True blue, režija: Kriv Stenders, Australija, 2017.
88 min. animirani

15

Ubojstvo svetog jelena

18:00

Ubojstvo svetog jelena

The Killing of a Sacred Deer, režija: Yorgos Lanthimos, Velika Britanija / Sjedinjene Američke Države, 2017.
120 min. igrani

Trst, Jugoslavija

19:00 Mini Art-kino

Trst, Jugoslavija

režija: Alessio Bozzer, Italija / Hrvatska / Bosna i Hercegovina, 2017.
62 min. dokumentarni

Odisej

20:00

Odisej

L'odyssée, režija: Jérôme Salle, Francuska / Belgija, 2016.
122 min. igrani

ponedjeljak 20.11.

15

Ubojstvo svetog jelena

18:00

Ubojstvo svetog jelena

The Killing of a Sacred Deer, režija: Yorgos Lanthimos, Velika Britanija / Sjedinjene Američke Države, 2017.
120 min. igrani

12

Tragovi

20:00

Tragovi

Pokot / Spoor, režija: Agnieszka Holland, Kasia Adamik, Poljska / Njemačka, 2017.
128 min. igrani

utorak 21.11.

15

Ubojstvo svetog jelena

20:00

Ubojstvo svetog jelena

The Killing of a Sacred Deer, režija: Yorgos Lanthimos, Velika Britanija / Sjedinjene Američke Države, 2017.
120 min. igrani

srijeda 22.11.

Glasnije od oružja

20:00 PREMIJERA

Glasnije od oružja

režija: Miroslav Sikavica, Hrvatska, 2017.
86 min. dokumentarni

četvrtak 23.11.

Trst, Jugoslavija

19:00 Mini Art-kino

Trst, Jugoslavija

režija: Alessio Bozzer, Italija / Hrvatska / Bosna i Hercegovina, 2017.
62 min. dokumentarni

12

Tragovi

20:00

Tragovi

Pokot / Spoor, režija: Agnieszka Holland, Kasia Adamik, Poljska / Njemačka, 2017.
128 min. igrani

petak 24.11.

12

Tragovi

18:00

Tragovi

Pokot / Spoor, režija: Agnieszka Holland, Kasia Adamik, Poljska / Njemačka, 2017.
128 min. igrani

subota 25.11.

Coco i velika tajna

11:00

Coco i velika tajna

Coco, režija: Adrian Molina, Lee Unkrich, Sjedinjene Američke Države, 2017.
109 min. animirani

Coco i velika tajna

16:00

Coco i velika tajna

Coco, režija: Adrian Molina, Lee Unkrich, Sjedinjene Američke Države, 2017.
109 min. animirani

Trst, Jugoslavija

18:00

Trst, Jugoslavija

režija: Alessio Bozzer, Italija / Hrvatska / Bosna i Hercegovina, 2017.
62 min. dokumentarni

nedjelja 26.11.

Coco i velika tajna

16:00

Coco i velika tajna

Coco, režija: Adrian Molina, Lee Unkrich, Sjedinjene Američke Države, 2017.
109 min. animirani

Trst, Jugoslavija

19:00 Mini Art-kino

Trst, Jugoslavija

režija: Alessio Bozzer, Italija / Hrvatska / Bosna i Hercegovina, 2017.
62 min. dokumentarni

12

Tragovi

20:00

Tragovi

Pokot / Spoor, režija: Agnieszka Holland, Kasia Adamik, Poljska / Njemačka, 2017.
128 min. igrani