početnaraspored događanja

Na programu

subota 13.02.

Hokus pokus Albert

11:00

Hokus pokus Albert

Hokus pokus Albert Åberg, režija: Torill Kove, Norveška, 2013.
76 min. animirani

Pjesma mora

16:00

Pjesma mora

Song of the Sea, režija: Tomm Moore, Irska / Danska, 2014.
93 min. animirani

15

Pored mene

18:00

Pored mene

režija: Stevan Filipović, Srbija, 2015.
95 min. igrani

Cenzurirani glasovi

19:00 Mini Art-kino

Cenzurirani glasovi

Censored Voices, režija: Mor Loushy, Izrael / Njemačka, 2015.
84 min. dokumentarni

12

Potpuno novi zavjet

20:00

Potpuno novi zavjet

Le Tout Nouveau Testament, režija: Jaco Van Dormael, Belgija / Francuska / Luksemburg, 2015.
113 min. igrani

nedjelja 14.02.

Hokus pokus Albert

16:00

Hokus pokus Albert

Hokus pokus Albert Åberg, režija: Torill Kove, Norveška, 2013.
76 min. animirani

15

Jastog

18:00

Jastog

The Lobster, režija: Yorgos Lanthimos, Irska / UK / Grčka / Francuska / Nizozemska, 2015.
118 min. igrani

Cenzurirani glasovi

19:00 Mini Art-kino

Cenzurirani glasovi

Censored Voices, režija: Mor Loushy, Izrael / Njemačka, 2015.
84 min. dokumentarni

15

Soba

20:00

Soba

Room, režija: Lenny Abrahamson, Kanada / Irska, 2015.
118 min. igrani

ponedjeljak 15.02.

15

Pored mene

18:00

Pored mene

režija: Stevan Filipović, Srbija, 2015.
95 min. igrani

15

Jastog

20:00

Jastog

The Lobster, režija: Yorgos Lanthimos, Irska / UK / Grčka / Francuska / Nizozemska, 2015.
118 min. igrani

utorak 16.02.

15

Pored mene

18:00

Pored mene

režija: Stevan Filipović, Srbija, 2015.
95 min. igrani

12

Potpuno novi zavjet

20:00

Potpuno novi zavjet

Le Tout Nouveau Testament, režija: Jaco Van Dormael, Belgija / Francuska / Luksemburg, 2015.
113 min. igrani

srijeda 17.02.

15

Soba

18:00

Soba

Room, režija: Lenny Abrahamson, Kanada / Irska, 2015.
118 min. igrani

Cenzurirani glasovi

19:00 Mini Art-kino

Cenzurirani glasovi

Censored Voices, režija: Mor Loushy, Izrael / Njemačka, 2015.
84 min. dokumentarni

15

Pored mene

20:00

Pored mene

režija: Stevan Filipović, Srbija, 2015.
95 min. igrani

četvrtak 18.02.

15

Pored mene

18:00

Pored mene

režija: Stevan Filipović, Srbija, 2015.
95 min. igrani

Ispovijesti eko terorista

19:00 Mini Art-kino

Ispovijesti eko terorista

Confessions of an Eco-Terrorist, režija: Peter Brown, Sjedinjene Američke Države, 2010.
85 min. dokumentarni

15

Spotlight

20:00

Spotlight

režija: Tom McCarthy, Sjedinjene Američke Države, 2015.
128 min. igrani

petak 19.02.

15

Spotlight

18:00

Spotlight

režija: Tom McCarthy, Sjedinjene Američke Države, 2015.
128 min. igrani

Cenzurirani glasovi

19:00 Mini Art-kino

Cenzurirani glasovi

Censored Voices, režija: Mor Loushy, Izrael / Njemačka, 2015.
84 min. dokumentarni

15

Pored mene

20:15

Pored mene

režija: Stevan Filipović, Srbija, 2015.
95 min. igrani

subota 20.02.

Pjesma mora

11:00

Pjesma mora

Song of the Sea, režija: Tomm Moore, Irska / Danska, 2014.
93 min. animirani

Hokus pokus Albert

16:00

Hokus pokus Albert

Hokus pokus Albert Åberg, režija: Torill Kove, Norveška, 2013.
76 min. animirani

15

Soba

18:00

Soba

Room, režija: Lenny Abrahamson, Kanada / Irska, 2015.
118 min. igrani

15

Spotlight

20:00

Spotlight

režija: Tom McCarthy, Sjedinjene Američke Države, 2015.
128 min. igrani