Raspored prikazivanja | Art-kino Croatia, Rijeka

početnatjedni program

ponedjeljak 17.11.

Journey to Jah

18:00

Journey to Jah

režija: Noël Dernesch, Moritz Springer, Njemačka / Švicarska, 2013., 92 min.
igrani

Oblaci nad Sils Marijom

20:00

Oblaci nad Sils Marijom

Clouds of Sils Maria, režija: Olivier Assayas, Francuska / Švicarska / Njemačka, 2014., 124 min.
igrani

utorak 18.11.

Oblaci nad Sils Marijom

18:00

Oblaci nad Sils Marijom

Clouds of Sils Maria, režija: Olivier Assayas, Francuska / Švicarska / Njemačka, 2014., 124 min.
igrani

Journey to Jah

20:15

Journey to Jah

režija: Noël Dernesch, Moritz Springer, Njemačka / Švicarska, 2013., 92 min.
igrani

srijeda 19.11.

Journey to Jah

18:00

Journey to Jah

režija: Noël Dernesch, Moritz Springer, Njemačka / Švicarska, 2013., 92 min.
igrani

Oblaci nad Sils Marijom

20:00

Oblaci nad Sils Marijom

Clouds of Sils Maria, režija: Olivier Assayas, Francuska / Švicarska / Njemačka, 2014., 124 min.
igrani

četvrtak 20.11.

Oblaci nad Sils Marijom

18:00

Oblaci nad Sils Marijom

Clouds of Sils Maria, režija: Olivier Assayas, Francuska / Švicarska / Njemačka, 2014., 124 min.
igrani

Redoslijed nestanka

20:15

Redoslijed nestanka

Kraftidioten, režija: Hans Petter Moland, Norveška / Švedska / Danska, 2014., 116 min.
igrani

Journey to Jah

20:45

Journey to Jah

režija: Noël Dernesch, Moritz Springer, Njemačka / Švicarska, 2013., 92 min.
igrani

petak 21.11.

Redoslijed nestanka

18:00

Redoslijed nestanka

Kraftidioten, režija: Hans Petter Moland, Norveška / Švedska / Danska, 2014., 116 min.
igrani

Zaboravljeni prostor

20:00

Zaboravljeni prostor

The Forgotten Space, režija: Allan Sekula, Noël Burch, Nizozemska / Austrija, 2010., 112 min.
dokumentarni

subota 22.11.

Pčelica Maja

12:00

Pčelica Maja

Maya the Bee Movie, režija: Alexs Stadermann, Simon Pickard, Australija / Njemačka, 2014., 79 min.
animirani

Pčelica Maja

16:00

Pčelica Maja

Maya the Bee Movie, režija: Alexs Stadermann, Simon Pickard, Australija / Njemačka, 2014., 79 min.
animirani

Redoslijed nestanka

20:00

Redoslijed nestanka

Kraftidioten, režija: Hans Petter Moland, Norveška / Švedska / Danska, 2014., 116 min.
igrani

Zaboravljeni prostor

20:30

Zaboravljeni prostor

The Forgotten Space, režija: Allan Sekula, Noël Burch, Nizozemska / Austrija, 2010., 112 min.
dokumentarni

nedjelja 23.11.

Pčelica Maja

10:00

Pčelica Maja

Maya the Bee Movie, režija: Alexs Stadermann, Simon Pickard, Australija / Njemačka, 2014., 79 min.
animirani

Pčelica Maja

16:00

Pčelica Maja

Maya the Bee Movie, režija: Alexs Stadermann, Simon Pickard, Australija / Njemačka, 2014., 79 min.
animirani

Redoslijed nestanka

18:00

Redoslijed nestanka

Kraftidioten, režija: Hans Petter Moland, Norveška / Švedska / Danska, 2014., 116 min.
igrani

Oblaci nad Sils Marijom

20:00

Oblaci nad Sils Marijom

Clouds of Sils Maria, režija: Olivier Assayas, Francuska / Švicarska / Njemačka, 2014., 124 min.
igrani

Journey to Jah

20:30

Journey to Jah

režija: Noël Dernesch, Moritz Springer, Njemačka / Švicarska, 2013., 92 min.
igrani